Hakkımızda

Vizyonumuz
21 Ocak 2023 yılında Betül Ketenci tarafından açılan Evrim Sanat Galerisi, Kadıköy Göztepe’de bulunan bir sanat merkezidir. Galeri, sanatçıları ve sanatseverleri kişisel ve karma sergilerin yanı sıra mozaik, ebru, piyano, resim gibi atölyelere ve sanat tarihi temalı seminerlere katılmaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bu süreçte sanatın evrensel dilini kullanarak insanlar arasında bağlar kurmak, çocuk ve yetişkinlerde kültür ve sanat alanında farkındalık yaratarak toplumsal bilinç seviyesini arttırmak ve bireylerin yaratıcı olmasına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.
Misyonumuz
Evrim Sanat Galerisi olarak sanatın evrensel bir ifade biçimi olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle sanatı daha fazla kişiye ulaştırmak için çalışıyoruz. Sergilerimiz, etkinliklerimiz ve online platformlarımız aracılığıyla sanatı geniş kitlelere sunmayı amaçlıyoruz.

Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.

DEVAMINI OKU