21 Ocak-6 Şubat Oluşum Sergisi

Evrim Sanat Galerisi Açılışı “OLUŞUM” adlı Karma Resim Sergisi ile Gerçekleşti…

Özel ve yaratıcı bir çaba gerektiren “Güzel Sanatlar” bütünsel olarak bir eylem ve bir “Oluşum” un biçimlendirme süreçleridir. Evrim Sanat Galerisi açılışı ilk “OLUŞUM” adlı Karma Resim Sergisi ile 21 Ocak 2023 Cumartesi günü; kalabalık sanatçı ve sanatsever topluluğu ile gerçekleşti.

Gerçek hayatın içinden hikâyelerle ALEGORİ; bir düşünceyi, davranışı ya da eylemi, daha kolay kavratabilmek için onu, yerini tutabilecek simgelerle, simgesel sözlerle, benzetmelerle göz önünde canlandırma işi.

Arzu Kılıçdoğan’ın küratörlüğünde açılışı gerçekleşen sergi; 3 Şubat tarihine Bağdat Caddesi 233/1 Göztepe / Kadıköy adresinde sanatseverlerin izlenimine açık olacak.

Kaynak : https://zambakart.com/evrim-sanat-galerisi-acilisi-olusum-adli-karma-resim-sergisi-ile-gerceklesti….html

Bize Ulaşın

Bize mail, telefon veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est.

DEVAMINI OKU